Radošā aģentūra VIJA CREATIVE
Ar radošu pieeju radām pievienoto vērtību

Maza, bet JAUDĪGA radošā aģentūra

VIJA CREATIVE ir radošā aģentūra, kuru 2022. gadā dibināja Vidzemes Augstskolas studentu komanda, kas radās Vidzemes inovāciju programmas studentiem (VIPS) ietvaros, kas ir projekts, kurā studentiem ir iespēja strādāt pie reāliem uzņēmumu izaicinājumiem un attīstīt savas prasmes. VIPS pirmajā ciklā strādājām pie CSDD sabiedriskās komunikācijas stratēģijas bērniem un jauniešiem izstrādes. Darbs pie CSDD stratēģijas ietvēra plāna izveidi, lai efektīvi komunicētu ar bērniem un jauniešiem par būtiskiem jautājumiem un tēmām, kas saistītas ar CSDD. Otrajā ciklā strādājam pie Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas mārketinga stratēģijas.

Mēs specializējamies dažādos pakalpojumos, tostarp grafiskajā dizainā, mārketingā, pasākumu rīkošanā un datu analīzē. Mūsu daudzveidīgās prasmes ļauj risināt visdažādākos un apjomīgākos projektus. Lai kādas būtu jūsu vajadzības, mums ir zināšanas un pieredze, lai iedzīvinātu Jūsu redzējumu.

Kā mazs uzņēmums, esam apņēmušies katram klientam nodrošināt personalizētu uzmanību un rūpes. Mēs veltīsim laiku, lai izprastu jūsu mērķus, un cieši sadarbosimies ar jums, lai izstrādātu pielāgotu projekta izstrādes plānu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs jaunuzņēmums, kas vēlas izveidot spēcīgu zīmola identitāti, vai lielāka kompānija, kas vēlas atsvaidzināt mārketinga stratēģiju, VIJA CREATIVE ir šeit, lai palīdzētu!

Mēs, VIJA CREATIVE komanda, ticam, ka radošumam nav robežu! Mēs vienmēr esam gatavi pieņemt jaunus izaicinājumus un vienmēr priecājamies cieši sadarboties ar klientiem, lai realizētu viņu idejas!

Ja meklējat uzticamu un talantīgu radošo partneri, sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā varam palīdzēt jūsu uzņēmumam!

MŪSU DARBI

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” publiskās komunikācijas stratēģijas izstrāde bērnu un jauniešu auditorijai

Vidzemes inovāciju programma studentiem - VIPs 1.ciklā darbojāmies pie CSDD izaicinājuma - Publiskās komunikācijas stratēģijas bērniem un jauniešiem - izstrādes. Izaicinājuma ietvaros veicām statistikas datu izpēti un analīzi, tikāmies ar vairāk nekā 100 skolēniem no visas Latvijas, aptaujājām vairāk nekā 1000 vecāku un pedagogu, bet projekta noslēgumā izstrādājām CSDD Publiskās komunikācijas stratēģiju bērniem un jauniešiem 

Šobrīd izstrādājam Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas mārketinga stratēģiju

Vidzemes inovāciju programma studentiem - VIPs 2.ciklā izvēlējāmies strādāt pie Vidzemes Slimnīcas izaicinājuma “Piedzimt Vidzemes slimnīcā!”. Šī izaicinājuma ietvaros izstrādāsim Vidzemes slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas mārketinga stratēģiju, lai piesaistītu topošās māmiņas izvēlēties tieši Vidzemes slimnīcu kā vietu, kur laist pasaulē savus mazuļus!

SADARBĪBAS PARTNERI

Pakalpojumi

Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu - no dizaina skices līdz pat mārketinga stratēģijas izstrādei. Mūsu talantīgā komanda ir apņēmusies nodrošināt augstākās kvalitātes rezultātus katram mūsu projektam.

MĀRKETINGA UN GRAFIKAS DIZAINA PAKALPOJUMI

Grafikas dizains

Sociālo tīklu kontu uzturēšana

Logo izstrāde

Digitālais mārketings

Uzņēmuma identitāte

CITI PAKALPOJUMI

Pētījumi, statistika

Stratēģijas

Erudīcijas spēles

Tulkošanas pakalpojumi

Foto, video

Papildus šiem pakalpojumiem mēs vienmēr esam atvērti apspriest klientiem pielāgotus risinājumus. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā varam palīdzēt jūsu uzņēmumam!

Komanda

Gustavs Māziņš
gustavs@vijacreative.lv
Radošais direktors

Ervīns Boikovs
ervins@vijacreative.lv
Vadošais stratēģis

Nikola Anna Samoiļenko
nikola@vijacreative.lv
Dizaina vadītāja

Santa Skaistkalne
Grāmatvedības konsultante

Estere Loreta Ābeltiņa
Tekstu redaktore

Krista Evelīna Leimane
Grafiskā dizainere

Annija Uškaure
Grafiskā dizainere

Kontakti

SIA VIJA CREATIVE

Reģ. nr. 40203450137

E-pasts info@vijacreative.lv 

Tālrunis +371 26989636 (Gustavs)