Erudīcijas spēle
"Zini! Mini! Uzzini!"

"Zini! Mini! Uzzini!" - izklaidējoša komandu erudīcijas spēle, kas ir aizrāvusi interesentus vairāk nekā piecus gadus. Mūsu spēle pirmo reizi norisinājās 2018. gada 11. maijā, un kopš tā laika tā ir notikusi dažādās vietās, izklaidējot un izaicinot visu vecumu dalībniekus.

Esam gandarīti piedāvāt "Zini! Mini! Uzzini!" kā pakalpojumu uzņēmumiem komandas saliedēšanas pasākumos, svētku ballītēm, dzimšanas dienām un citiem svētkiem. Tāpat esam atvērti arī sadarbībai ar dažādam kultūras iestādēm vai izklaides vietām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties savam pasākumam pievienot mazliet aizrautīgu zināšanu vai rīkot unikālu dzimšanas dienas ballīti, mūsu spēle ir lieliska izvēle.

Mūsu spēle ir veidota tā, lai tā būtu gan izklaidējoša, gan izglītojoša, padarot to par lielisku izvēli uzņēmumu komandas saliedēšanas pasākumiem, vai citiem pasākumiem. Ar mūsu pieredzējušo darbinieku palīdzību mēs parūpēsimies, lai jūsu pasākums izdotos, sagādājot jautru un neaizmirstamu pieredzi visiem dalībniekiem.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un pieteiktu spēli tieši savam uzņēmumam vai pasākumam!

E-pasts: zinimini@vijacreative.lv

Tālrunis: +371 26989636 (Gustavs)

Pieteikšanās publiskajām spēlēm

Piedāvājam izmēģināt spēles gaisotni, piedaloties kādā no publiskajām spēlēm!